Vidám Versek Versemondó Versenye

-körzeti szakasz-

2017. február 22.

VIDAM_VERSEK_VERSENYE_2017_1.jpgVIDAM_VERSEK_VERSENYE_2017_2.jpgVIDAM_VERSEK_VERSENYE_2017_3.jpgVIDAM_VERSEK_VERSENYE_2017_4.jpgVIDAM_VERSEK_VERSENYE_2017_5.jpg

Előkészítő osztály


I.díj     Pătrânjel Viktória        O.C

II.díj    Veres Botond Kristóf O.B

            Tóth Vivien     O.C

III.díj  Péter Panna     O.C

            Pătrânjel Viktor              O.C

            Ördög Milán   O.C

            Gyerő Gerda   O.B

            Pászka Gergő  O.C

 

Dicséret: Hegyeli Bendegúz   O.B

              Opra-Debreczi Fruzsina       O.B

              Porkoláb Zsanett       O.B

              Borboly Boglárka      O.B

              Csomós Kristóf         O.B

              Salamon Csanád       O.B

              Mircsea Balázs    O.C

              Szabó Anita  - Zágon

              Péter Vanda - Zabola

              Már Orsolya Éva – Zágon

I.osztály


I.díj     Princz Koppány Lőrinc    I.C

II.díj    Szabó Zoltán   I.B

            Hegyi Hanga   I.C

            Veres György Máté – Zágon

III.díj  Fülöp Zsolna   I.C

            Tusa Rebeka    I.C

            Ambrus Ajna   I.B

            Török Zsanett – Zágon

Dicséret: Debreczi Orsolya     I.C

            Varga Borbála I.C

              György Katinka     I.C

              Somodi Balázs              I.C

              Czilli Samu    I.B

              Olosz Dorka  I.B

              Miklós Ágota – Zágon

              Fejér Csenge – Zabola

              Gál Bíborka – Zágon

II. osztály


I.díj     Molnár Fanni   II.C

II.díj    Becsek-Nagy Attila    II.B

            Csoma Dorka  II.C

III.díj  Bedő Dalma    II.B

            Szász Ferenc   II.C

            Füzi Dániel      II.C

            Kaján Helga    II.B

Dicséret: Tusa Hanna  II.B

              Szigyártó Izabella – Páva

              Szabó Renáta            II.C

              Baraboi Dávid    II.C

              Szász Csilla Anita –  Páva

              Csoma Alex Károly – Zágon

 

III.osztály


I.díj     Tompa Izabella            III.C

II.díj    Kerekes Károly KevinIII.C

            Jakocs János Tihamér  III.C

III.díj  Bartha Boróka III.C

            Gábor Anita    III.C

Dicséret:  Kovács Rebeke Tímea          III.B

                Kökösi Gergő Benjamin   III.B

               Kónya Balázs             III.C

               Csoma Bernadett – Zágon

IV.osztály


I.díj     Fülöp Véda     IV.A

II.díj    Gyerő József   IV.B

            Troszeli Eszter-Zabola

            Bodor Karina  IV.A

III.díj  Nagy Emőke-Brigitta –Zabola

            Szilaj Kriszta –Zágon

            Kovács Izabella- Zágon

Dicséret:  Stroie MárkIV.A

               Tóth Csenge IV.A

               Kopacz Gergő    IV.B

               Balogh Nándor    IV.C