Kányádi Sándor Szavalóverseny

Március 20.-án tartottuk az I- IV. osztályosok Kányádi Sándor Szavalóverseny

körzeti szakaszát melyen közel 160 kovásznai, zabolai, zágoni, pávai, teleki, barátosi és kommandói  gyermek mondott verset 5 korcsoportban.  Minden évfolyamról 1-1 tanuló jutott tovább a verseny megyei szakaszára, mely Sepsiszentgyörgyön lesz március 30.-án. Reméljük szép eredményekkel térnek majd haza.

_KANYADI_SANDOR_2017_1.jpg_KANYADI_SANDOR_2017_2.jpg_KANYADI_SANDOR_2017_3.jpg_KANYADI_SANDOR_2017_4.jpg_KANYADI_SANDOR_2017_5.jpg

Díjazottjaink:

 

 

Előkészítő osztály


I.díj:    Părtânjel  Viktória        O.C

II.díj :  Gyerő Gerda     O.B

Pătrânjel Viktor      O.C

III.díj:  Szentgyörgyi Péter              O.C

            Péter Panna     O.C

            Hegyeli Bendegúz    O.B

            Mikola Zsanett     O.B

Dicséret:   Porkoláb Zsanett   O.B

                 Vajna Tamás    O.C

                 Salamon Csanád    O.B

                 Fábián Lia Henrietta   O.C

                 Veres Botond     O.C


I.osztály


I.díj :   Fülöp Zsolna  I.C

II.díj :  Czilli Samu   I.B

Princz Koppány Lőrincz  I.C

Szabó Zoltán  I.B

Bertalan Bence   I.C

Gál Blanka     I.C

III.díj : Varga Borbála      I.C

            Németh Dávid  I.C

            Somodi Balázs I.C

            Török Zsanett  -   Zágon

            Tusa Rebeka I.C

Dicséret: Pap Csanád   I.C

              Tánczos Bence      I.C

              Hegyi Hanga     I.C

              Szőcs Henrietta      I.B

            Para Tamás     I.C

              Csoma Andrea -  Zágon

              Kelemen Helga     I.B

              Harai Abigél    I.B

  Szász- Veres  Máté   I.C


II.osztály


I.díj :   Benedek Roland -   Barátos

II.díj:   Csoma Dorka   II.C

            Kaján Helga Barbara  II.B

            Fejér Orsolya   II.C

III.díj:  Molnár Fanni   II.C

            Baraboi Dávid    II.C

            Neagoie Szabolcs  -  Komandó

            Szigethi Erzsébet Beáta   II.B

Dicséret:   Moldovai Kitti    II.C

                 Füzi Dániel     II.C

                Csíki Annamária  -  Telek

                Szász Ferenc    II. C

                Pető Szende  - Zabola


III.osztály


I.díj :   Bartha Boróka     III.C

II.díj:   Deák Gyula-Dávid  -  Zágon

            Kónya Balázs    III.C

            Gábor Anita   III.C

            Molnár Nándor   III.C

            Tompa Eliza Izabella    III.C

III.díj : Jakocs János Tihamér   III.C

            Ráduly-Faragó Dorka   III.B

            Beder Boglárka   - Barátos

Dicséret:  Antal Beáta    III.B

                Kerekes Károly Kevin   III.C

                Hengán Adrienn    III.C


IV.osztály


I.díj :   Nagy Emőke – Zabola

II.díj :  Fülöp Véda   IV.A

III.díj : Troszeli Eszter – Zabola

            Tóth Csenge   IV.A

            Gyerő József    IV.B

Dicséret: Péter Nóra  - Zabola

                Kovács Izabella  - Zágon

                Stroie Márk   IV.A