Kányádi Sándor szavalóverseny

2018. március 9.-én tartottuk a Kányádi Sándor szavalóverseny

körzeti szakaszát, melyre 100-nál több tanuló nevezett be a körzet iskoláiból. A következő tanulókat jutalmaztuk. Az I. díjasok képviselik Kovászna körzetet a verseny megyei szakaszán március 21-én Sepsiszentgyörgyön.

Sok sikert kívánunk nekik!

KANYADI_2018_1.jpgKANYADI_2018_2.jpgKANYADI_2018_3.jpgKANYADI_2018_4.jpg

 

                  

                   Előkészítő osztály


I.díj: Nădejde Benke Alpár   O.C

II.díj: Fazakas Dorka   O.C

III.díj: Miklós Ákos – Zágon

Dicséret: Dancs Emőke   O.C

          Pap Máté – Zabola

          Deák László Ábel – Zágon


I.osztály


I.díj: Pătrânjel Viktória I.C

II.díj: Gyerő Gerda I.B

          Tóth Vivienn I.C

III.díj: Mikola Zsanett   I.B

          Vajna Tamás I.C

          Péter Panna I.C

          Szentgyörgyi Péter   I.C

          Pătrânjel Viktor I.C

Dicséret: Salamon Csanád I.B

          Ördög Milán I.C

          Borboly Boglárka I.B

               Egyed Lilla I.C

          Szabó Anita – Zágon


 


II. osztály

I.díj: Ambrus Ajna II.B

II.díj: Somodi Balázs II.C

          Gál Blanka II.C

          Princz Koppány Lőrinc II.C

          Fülöp Zsolna II.C

          Tánczos Bence II.C

          Szabó Zoltán II.B

          Tusa Rebeka II.C

III.díj: Olosz Dorka II.B

          Bertalan Bence II.C

          György Katinka II.C

Dicséret : Szőcs Henrietta II.B

          Sinka Eszter II.C

          Németh Dávid II.C

          Kelemen Helga II.B

               Kaján Kincső   II.B


III. osztály


I.díj: Csoma Dorka III.C

II.díj: Kaján Helga Barbara III.B

III.díj: Moldovai Kitti III.C

          Becsek Nagy Attila III.B

          Fejér Orsolya III.C

          Benedek Dorka – Zabola

Dicséret: Szabó Renáta III.C

               Keresztély Leila-Réna III.C

               Bedő Dalma III.B

               Molnár Fanni III.C


                   IV. osztály


I.díj: Jakocs János Tihamér IV.C

II.díj: Gábor Eduárd Hunor IV.C

          Bartha Boróka IV.C

          Gábor Anita IV.C

III.díj:Tompa Eliza Izabella IV.C

          Kerekes Károly Kevin IV.C

          Hengán Adrienn IV.C

Dicséret: Fábián Réka IV.B

          Molnár Nándor IV.C

          Rácz Norbert – Páva

          Csutak Beáta - Zabola